Stüdyo NO:1


Odaksal Ajans Hizmetleri


Stüdyo NO:1 Fotoğraf ve Reklam - Grafik Tasarım merkezli bir çalışma stüdyosudur.

Bunun haricinde bir markanın oluşturulmasından görsellerinin hazırlanmasına, fotoğraf çekimlerinden tanıtım filminin yapılmasına, sunumların hazırlanmasından tasarlanan reklamların yayınlanmasına kadar İşletme ve Ajanslara destek verebilir.

1996 – 2010 yılları arasında kurumsal hizmet anlayışıyla gelişen Stüdyo NO:1 2010 yılından sonra reklam sektörüne uzanmıştır. 2010 – 2018 yılları arasındaki Ajans tecrübesiyle 100’ün üzerinde ulusal ve uluslararası markanın farklı işlerine imzasını atmış, 2019 yılı itibari ile de konsantrasyonunu Çizgi Üstü Fotoğrafçılık ve Reklam - Tasarım üzerine yoğunlaştırmıştır.

Yeni iş hayatının yükseldiği Anadolu yakası Maltepe İlçesi ve İstanbul’daki üretimin kalbi Gebze hattı üzerinde, gözde iş kulesi Kartal Kule giriş katında konumlanan stüdyomuz 125m² alana ve çekim serbesitesi sağlayacak 4 metre tavan yüksekliğine sahiptir. Giyinme ve dinlenme alanlarıyla birlikte Görsel Sanatların birçok branşını içinde barındıran stüdyo profesyonel çözümler sunar.

Stüdyo NO:1 Fotoğraf, Tasarım ve Video çekimleri için hazırlanmış alt yapısıyla Ajans ve İşletmelerin birçok ihtiyacına cevap verebilmektedir. Başta ürün ve moda çekimleri olmak üzere Reklam Grafik Tasarımları, Tanıtım Filmi ve Motion Graphic gibi bir çok alanda hem prodüksiyon hem de post prodüksiyonu kendi içinde hazırlayabilmektedir.

Fotoğraf çekimlerinde; hem çekim öncesi kurgu hem de sonrasında ileri düzey retouch, grafik desteği ve maniplasyon yeteneğiyle hiçbir işi yarım bırakmadan teslim eder.

Stüdyo içerisinde gerçekleştirilecek her türlü modelli ya da modelsiz çekimlerin yanında Stüdyo NO:1, stüdyo dışına taşabilmektedir.

Stüdyo dışında gerçekleştirilen Mimari, Kurumsal Çekimler, Organizasyon Çekimleri gibi dış çekimlerde Mobil Altyapısıyla Stüdyo NO:1, stüdyo kalitesinde dış çekimler vadeder.