RETOUCH

Düzenleme • İleri Düzey Düzenleme • Manipülasyon


ikon
ikon
ikon
ikonRETOUCH

İnsanoğlu keşfetmenin sınırlarında ve yapılmayan çok az şey var. Daha iyi ve daha kaliteli çekimler için çok iyi fotoğraf çekmek lazım… fakat yeterli değil.

Dijital fotoğrafçılıkta elde edilen dataların teknoloji ile yeniden yorumlanması ve yeniden tasarlanması mümkün. Tabi bunun için en az çekimde gereken bilgi ve zaman kadar ek enerji ve çabaya ihtiyaç var.

Dijital çağ ve dolayısıyla Dijital Fotoğrafçılıkta olabilecek en iyi sonuçları elde etmek için; iyi fotoğrafçılık kadar, bir o kadar iyi masa üstü fotoğrafçılığa ihtiyaç olduğunu, bu yeteneklerden birinin eksik olması durumunda en mükemmel sonuçların alınmasının zorlaştığını biliyoruz. Bazen bu da yetmiyor fotoğrafları baştan tasarlıyor, manipülatif retouchlara kadar uzanıyoruz. İstenmesi durumunda grafik ve tasarımdan edindiğimiz tecrübe ve sanat görüşümüzle çalışmaları masa üzerinde en iyi şekilde işliyor, en iyi sonuçları hedefleyerek hiçbir işi yarım bırakmadan teslim ediyoruz.

Kimi zamansa harici gerçekleştirilen çekimlere ait çalışmaları ileri düzey retouch, grafik desteği ve maniplasyon yeteneğiyle işliyor, Ajanslar ve İşletmelere destek oluyoruz.